Кафедра ИТ

Пройшов другий етап ЧУ з програмування

16-17 вересня 2016 року у місті Запоріжжя, на базі Запоріжського національного університету, відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південному регіоні (1/4 фіналу міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC).
Участь у заході взяли 124 учасники – у складі 34 команд, які представляли 13 ВНЗ Південного регіону України – Одеси, Миколаєва, Херсону, Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя. Академія зв’язку, була представлена командою, у складі:
• Яворський Олександр (ПІ-2.01),
• Якуц Олег (ПІ-2.01),
• Фомін Роман (Р-3.01)
• тренер Ніколаєнко Сергій Валентинович (доц. каф ІТ).
Наші студенти показали гарні знання, волю до перемоги, але на цей раз їм не вистачило досвіду для виходу у фінал України (1/2 фіналу міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC). Так цей етап став чи не найважливішим для українських команд, адже саме на цьому заході з’ясувалося, хто буде представляти Південь України у півфіналі світу, який відбудеться 21-23 жовтня 2016 року у Вінницькому національному технічному університет. За результатами змагань команда ОНАЗ посіла 13 місце з 34-х команд Півдня України, та 115 місце з 350 команд по Україні, визначаючи, те що, ця команда та тренер прийняли участь у цьому змаганні в перше, це досить не погані результати для старту. Отже, досвіт та необхідні знання отримано, в наступному році вже можна боротися за вихід у фінал України та 1/2 фіналу міжнародної олімпіади.

олімпіада
олімпіада
олімпіада
олімпіада
олімпіада
олімпіада